USA, Moab

USA, Moab

Zanim zaczniesz myśleć o rozpoczęciu skoków BASE musisz posiadać doświadczenie w skokach z samolotu. Więcej informacji znajdziesz w “Wymaganiach“.

Umów się z nami na skoki z samolotu żeby jak najwięcej doświadczenia zdobyć w trackowaniu. Jeśli myślisz o wingsuit nie zapomnij, że nie da się bezpiecznie przeskoczyć etapu trackowania i tym bardziej zabrać wingsuit w góry.

Skacz jak najwięcej z samolotu i ucz się trackować bez oraz w stroju do trackowania.

Nie zapomnij o nauce lądowania, która jest bardzo potrzebna przy skokach BASE. Nie mamy płaskiego lotniska z trawą, a często bardzo małe kamieniste miejsce do wylądowania.

Kiedy będziesz już czuł się na siłach sprawdź jeszcze raz “Wymagania” oraz resztę informacji.

BASE jumping to bardzo niebezpieczny i ekstremalny sport. Nawet jeśli robisz wszystko zgodnie z instrukcjami oraz posiadasz ogromne doświadczenie istnieje szansa wypadku oraz śmierci. Nawet jeśli Twój sprzęt jest sprawny, odpowiednio złożony oraz odpowiednio użyty nadal istnieje możliwość jego niepoprawnego zadziałania. Nic nie jest w stanie zapewnić Ci 100% bezpieczeństwa. Podczas ewentualnego kurs instruktor przekaże najlepiej jak potrafi wszystkie informacje jakie są mu znane i potrzebne do wykonywania skoków BASE.
PAMIĘTAJ JEDNAK, ŻE ZA WSZYSTKO JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY SAM, SZCZEGÓLNIE PO OPUSZCZENIU OBIEKTU.

 

Znajdź nas na:
pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski