France, Millau

France, Millau

Zazwyczaj studenci podróżują razem. Na pewno długo przed kursem skontaktujemy wszystkich tak by każdy mógł oszczędzić czas oraz pieniądze podczas kursu.
Powinieneś przyjechać dzień przed do godziny 17.00. Pozwoli nam to omówić minimum przed następnym dniem skoków.

Chorwacja
Zaczynamy w Chorwacji (rejon miasta Vrsar) na 120 m. moście. Konkretne miejsce zorganizowanego noclegu podamy już przed samym kursem. Zazwyczaj zatrzymujemy się bardzo blisko mostu gdzie możemy spokojnie omawiać skoki oraz pakować sprzęt. Na półwyspie Istria zostajemy 5-6 dni w zależności od pogody i ilości wykonanych skoków.

 

Jak dojechać?
– najlepiej samochodem, który bardzo się przyda podczas skoków
– samolotem na lotnisko Marco Polo Airport kołó Vecnecije lub Pula Airport (tylko latem), wynająć samochód

Włochy
Następnie przenosimy się o około 550 km. do Włoch w rejony bardzo znanego miasteczka Arco. Tam będziemy wykonywać skoki z wysokiej i przewieszonej góry Mt. Brento (~1250 m.). Spędzimy tu kolejne 5-6 dni. Na miejscu również organizujemy spanie tak by wszystko odbywało się bez większego przemieszczania się w okolicy.

Pamiętaj, że plan może ulec zmianie w zależności od pogody, grupy, umiejętności, szybkości nauki etc.
Rezerwujemy sobie prawo do jego zmiany jak również odmówienia dalszej nauki. Najważniejsze dla Nas jest Nasze oraz Wasze bezpieczeństwo. W razie braku pogody jest możliwość dokończenia kursu w innym terminie.

Kilka uwag:

  • zabierz ze sobą gotówkę (euro)
  • przygotuj się na intensywny i wyczerpujący trening

BASE jumping to bardzo niebezpieczny i ekstremalny sport. Nawet jeśli robisz wszystko zgodnie z instrukcjami oraz posiadasz ogromne doświadczenie istnieje szansa wypadku oraz śmierci. Nawet jeśli Twój sprzęt jest sprawny, odpowiednio złożony oraz odpowiednio użyty nadal istnieje możliwość jego niepoprawnego zadziałania. Nic nie jest w stanie zapewnić Ci 100% bezpieczeństwa. Podczas ewentualnego kursu instruktor przekaże najlepiej jak potrafi wszystkie informacje jakie są mu znane i potrzebne do wykonywania skoków BASE.
PAMIĘTAJ JEDNAK, ŻE ZA WSZYSTKO JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY SAM, SZCZEGÓLNIE PO OPUSZCZENIU OBIEKTU.

Znajdź nas na:
pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski